Správa společenství vlastníků

REALITNÍ KANCELÁŘ PAMY v.o.s. Liberec

Činnost kanceláře

Služby spojené se správou domu a zajišťováním služeb pro společenství vlastníků jednotek jsou hlavní činností realitní kanceláře firmy PAMY v.o.s. Liberec.

Realitní kancelář nabízí kompletní rozsah služeb pro společenství vlastníků jednotek i jednotlivé vlastníky. Nabídka z našeho katalogu služeb je určena všem zájemcům z celé České republiky.

Každý náš klient si může z katalogu služeb vybrat jak jednotlivé služby, tak jejich libovolné kombinace. Rozsah služeb a dobu jejich trvání si určíte sami na základě specifických potřeb a požadavků vašeho společenství.

Stejné podmínky a ceny platí i pro vlastníky jednotek v domech s méně než pěti jednotkami.

Kromě klasické spolupráce založené na osobních kontaktech nabízíme také

eSprávu

eSpráva probíhá formou vzájemné elektronické komunikace. Je proto především výhodná pro ty statutární orgány společenství, které mají technické možnosti k takové formě spolupráce. Klasickou formu spolupráce lze v libovolném rozsahu kombinovat s eSprávou.

Co konkrétně eSpráva znamená

 • veškeré doklady k zaúčtování, evidenci a vyřízení přijímáme od našich klientů prostřednictvím elektronické pošty a originály dokladů zůstávají u statutárních orgánů společenství
 • ihned po zpracování přijatých dokladů umožňuje informační systém iPartner pomocí běžného internetového prohlížeče přímý zabezpečený přístup každému z vlastníků ke všem svým aktuálním klientským informacím a údajům
 • totéž platí také pro volené orgány společenství, jejichž členové mohou pomocí informačního systému iPartner aktuálně sledovat všechny kompletní informace týkající se společenství
 • informační systém iPartner umožňuje také okamžité a nepřetržité zpřístupnění všech aktuálních základních dokumentů společenství jakými jsou např. stanovy, domovní řád, prohlášení vlastníka budovy, zápisy ze shromáždění, rozpočty apod.
 • eSpráva spolu s informačním systémem iPartner zajistí našim klientům značnou úsporu času a nákladů na dopravu, tisk a poštovné
Nechte si zasílat novinky na Váš E-mail
* Povinné pole

Zajímavosti

 • Privatizace bytů

  PRIVATIZACE BYTŮ

   Proces převodu vlastnictví jednotek označovaný také jako „privatizace bytů“ byl umožněn přijetím zákona č. 72/1994 Sb. (zákon o vlastnictví bytů).

   

   

 • Hokejka - I. etapa privatizace

  I. etapa privatizace Hokejky trvala bezmála sedm let.


PAMY v.o.s., Rumjancevova 696/3, 460 01 Liberec

+420 606 528 439 | pamy@pamy.cz